AKTUĀLAIS SEASON SPA

RITUĀLS "SPA PARADISE" / "SPA PARADISE +"
Atpūtieties no ikdienas rūpēm par labu atpūtai un stresa mazināšanai! Mūsu īpašais SPA rituāls Jums sniegs viegluma, svaiguma un komforta sajūtu

Rituāls sākās ar turku pirts hamam apmeklējumu un tradicionālo tējas dzeršanu. Hammam ir tvaika pirts, kurā saplūst siltums un mitrums.

Nākamais rituāla posms piedāvā izvēlēties patīkamu pēdu masāžu, kas stimulē ķermeņa enerģētiskos punktus, uzlabo vielmaiņu, asinsriti un iekšējo orgānu darbību vai Austrumu galvas masāžu, lai atjaunotu emocionālo un fizisko līdzsvaru un atbrīvotu ķermeni un prātu no uzkrātās spriedzes.

Rituāls turpinās ar atpūtu krievu pirtī, kurā ietilpst pēršanās un masāža ar ozolzaru slotiņām, kas palīdz izvadīt toksīnus un šlakvielas, attīra ādu un tonizē visu ķermeni.

Pēc pēršanās, pirtnieks Jums veiks peldošo floutinga sesiju, plašajā baseinā. Šī ir unikāla terapeitiska metode, dziļas relaksācijas sasniegšanai. Efektīva terapija, kas īpaši ir ieteicama pie paaugstinātas trauksmes, pie noslieces uz neirozēm un depresijas gadījumos.

Atpūta un relaksācija SPA zonā, izbaudot zāļu tēju.

Rituāls turpinās ar klasisko visa ķermeņa masāžu, kas veicinās ķermeņa funkciju normalizēšanos pēc fiziskas un garīgas pārslodzes.

Pēc klasiskās masāžas, mūsu meistari, piedāvās Jums relaksējošu ziepju masāžu vai skrubi. Izbaudot smaržīgo putu pieskārienu, klausoties nomierinošu mūziku, Jūs pilnībā aizmirsīsiet ikdienas satraukumu un apkārt esošās problēmas.

Rituāls noslēdzās ar zāļu tēju no Altaja kalnu nogāzēs ievāktajiem augiem, kas uzsūkuši saules siltumu un zemes dzīvības spēku. Rituāla izskaņā, izbaudiet atpūtu SPA zonā, kā arī, tas ietver laiku lai pārģērbtos un izžāvētu matus.

Uzzināt vairāk par pieejamiem pakalpojumiem un cenām

Jaunums! Ķermeņa aparāti Z-LIPO un Z-WAVE
KRIOLIPOLĪZE Z-LIPO
lokāla tauku nogulumu "sasaldēšana"

1 manipula - 1 procedūra - 90 EUR
2 manipulas - 1 procedūra - 160 EUR
3 manipulas - 1 procedūra - 225 EUR
4 manipulas - 1 procedūra - 280 EUR

procedūras ilgums 1,5 – 2,5 stundas

TRIECIENVIĻŅU TERAPIJA Z-WAVE

1 procedūra (3-15 minūtes) - 20 – 40 EUR
abonements 10 reizes - 100 EUR

Efektīvāku rezultātu sasniegšanai , ieteicams divu Z-LIPO un Z-WAVE tehnoloģiju dabība vienā procedūrā.

Papildus efektivitatei piedāvajam: + LPG 1 zona (20 min ) - 25 EUR

JAUNS LPG CELLU M6 INTEGRAL TAGAD MŪSU SALONĀ!
Šī endromoloģiskā masāža ir 10 reizes efektīvāka par roku masāžu. Ērta un bezsāpīga procedūra jebkuru estētisku problēmu atrisināšanai.

Metode „Endermoloģija" kuru izstrādājusi Francijas firma LPG Systems, ir pārliecinošs pasaules līderis jaunāko ķermeņa estētikas tehnoloģiju jomā. Neviena no pašlaik pazīstamajām metodēm nav tik slavena ar savu efektivitāti cīņā ar celulītu un lieko apjomu.
Metode „Endermoloģija" kuru izstrādājusi Francijas firma LPG Systems, ir pārliecinošs pasaules līderis jaunāko ķermeņa estētikas tehnoloģiju jomā. Neviena no pašlaik pazīstamajām metodēm nav tik slavena ar savu efektivitāti cīņā ar celulītu un lieko apjomu.

Procedūras laikā pacients uzvelk speciālo endermoloģijas kostīmu, kas nodrošina ķermeņa efektīvu kontaktu ar ritenīšiem un iedarbību uz organisma audiem. Procedūras intensitāti var regulēt individuāli atkarībā no ādas stāvokļa, ritenīšu spējas saturēt un apstrādāt ādas kroku, kā arī no klienta sajūtām. Endermoloģijai ir neiedomājami plašs lietojuma spektrs: to lieto terapijā, estētikā un sportā.

Aparāta Cellu M6 Integral priekšrocības klientam:

  • Pateicoties jaunās masāžas manipulas konstrukcijai, apstrādājamās krokas apjoms palielinās 2 reizes, kas ļauj ievērojami uzlabot LPG procedūru rezultātus.
  • Lipolītiskais (tauku sadedzināšanas) efekts pēc procedūras palielinās par 50-70% (pierādīts ar klīniskajiem izmeklējumiem).
  • Patīkamākas un komfortākas sajūtas procedūras laikā.

BIO SCULPTURE GEL
BIO SCULPTURE GĒLS - Līderis nagu kopšanā ir pieejams mūsu salonā

MŪSU SALONĀ BIOLOGIQUE RECHERCHE
BIOLOGIQUE RECHERCHE ekskluzīvo kosmētiku lietošanai majās tagad varat iegādāties mūsu salonā!