AKTUĀLAIS SEASON SPA

RITUĀLS "SPA PARADISE" / "SPA PARADISE +"
Atpūtieties no ikdienas rūpēm par labu atpūtai un stresa mazināšanai! Mūsu īpašais SPA rituāls Jums sniegs viegluma, svaiguma un komforta sajūtu

Rituāls sākās ar turku pirts hamam apmeklējumu un tradicionālo tējas dzeršanu. Hammam ir tvaika pirts, kurā saplūst siltums un mitrums.

Nākamais rituāla posms piedāvā izvēlēties patīkamu pēdu masāžu, kas stimulē ķermeņa enerģētiskos punktus, uzlabo vielmaiņu, asinsriti un iekšējo orgānu darbību vai Austrumu galvas masāžu, lai atjaunotu emocionālo un fizisko līdzsvaru un atbrīvotu ķermeni un prātu no uzkrātās spriedzes.

Rituāls turpinās ar atpūtu krievu pirtī, kurā ietilpst pēršanās un masāža ar ozolzaru slotiņām, kas palīdz izvadīt toksīnus un šlakvielas, attīra ādu un tonizē visu ķermeni.

Pēc pēršanās, pirtnieks Jums veiks peldošo floutinga sesiju, plašajā baseinā. Šī ir unikāla terapeitiska metode, dziļas relaksācijas sasniegšanai. Efektīva terapija, kas īpaši ir ieteicama pie paaugstinātas trauksmes, pie noslieces uz neirozēm un depresijas gadījumos.

Atpūta un relaksācija SPA zonā, izbaudot zāļu tēju.

Rituāls turpinās ar klasisko visa ķermeņa masāžu, kas veicinās ķermeņa funkciju normalizēšanos pēc fiziskas un garīgas pārslodzes.

Pēc klasiskās masāžas, mūsu meistari, piedāvās Jums relaksējošu ziepju masāžu vai skrubi. Izbaudot smaržīgo putu pieskārienu, klausoties nomierinošu mūziku, Jūs pilnībā aizmirsīsiet ikdienas satraukumu un apkārt esošās problēmas.

Rituāls noslēdzās ar zāļu tēju no Altaja kalnu nogāzēs ievāktajiem augiem, kas uzsūkuši saules siltumu un zemes dzīvības spēku. Rituāla izskaņā, izbaudiet atpūtu SPA zonā, kā arī, tas ietver laiku lai pārģērbtos un izžāvētu matus.

Uzzināt vairāk par pieejamiem pakalpojumiem un cenām