AKTUĀLAIS SEASON SPA

SPA-RITUĀLS "LIBERUM CORPUS"
Relaksējošs SPA rituāls "Liberum Corpus"

Aizmirstiet par ikdienas rūpēm par labu atpūtai un stresa mazināšanai! Mūsu īpašais SPA rituāls liks jums justies viegli, svaigi un ērti.

Procedūra sastāv no trim posmiem:

Pirmais posms - uzturēšanās krievu pirtī, kas ietver masāžu ar ozola zaru slotiņām, kam seko peldēšana lielā baseinā.

Otrais posms - visa ķermeņa pīlinga masāža hamamā ar Norden kosmētiku.

Trešais posms - holistiskā masāža, kuras pamatā ir Rutas Stratkauskienes izstrādāta sistēma "RS Holistic TANDEM massage". Dziļā četru roku masāža, ko veic divi masieri, efektīvi atslābina un uzlabo visa ķermeņa lokanību. Lēna glastīšana nomierina nervu sistēmu, uzlabo muskuļu elastību un normalizē limfātiskās sistēmas darbību.

Papildu pakalpojumi ietver:

  • peldbaseinu
  • džakuzi
  • Šarko dušu
  • aromātisko zāļu tēju

Uzzināt vairāk par pieejamiem pakalpojumiem un cenām
LĀZEREPILĀCIJA
Pašlaik lāzerepilāciju var uzskatīt par visefektīvāko un drošāko metodi starp visām esošajām matu likvidācijas metodēm. Jūs uz visiem laikiem atbrīvosies no skuvekļiem, depilātoriem, pincetiem, ieaugušo matu un ādas kairinājumu problēmām.


Procedūru veic estētiskās medicīnas speciālisti paaugstināta komforta apstākļos. Rezultāts ir redzams uzreiz pēc pirmas procedūras, un pēc kursa nokārtošanas par nevēlamo matu problēmu var aizmirst uz daudziem gadiem. Procedūrai tiek izmantota platforma MAGMA, Izraēlas ražotājs Forma-TK. Ierīce Magma ir aprīkota ar elektronisko melanīna mērītāju, kurš ņem vērā katra pacienta ādas individuālās īpašības. Melaninometrs nosaka precīzu pacienta fototipu un ierīce automātiski uzstādina drošus un efektīvus procedūras parametrus. Apstrādātas ādas virsmas laukums ir 18 cm2 sekundē, kas ļauj samazināt procedūras laiku. Platforma Magma ir aprīkota ar modernu dzesēšanas sistēmu, tāpēc procedūras ar šo ierīci ir ērtas un produktīvas. Pateicoties 5 darbības režīmiem, diodu lāzera aplikators veic matu likvidēšanas procedūru visiem ādas tipiem (ieskaitot brūnganu). Lai sasniegtu vēlamo efektu, mēs piedāvājam divu moderno estētiskās medicīnas tehnoloģiju: lāzera un IPL kombināciju. Tas ļauj mums visaptveroši risināt mūsu klientu estētiskas problēmas un piedāvāt tādas procedūras kā:


• lāzerepilācija
• lāzeratjaunošana
• fotoatjaunošana
• pigmenta plankumu novēršana
• pińńu ārstēšana
• asinsvadu tīklojuma likvidēšana

Uzzināt vairāk par pieejamiem pakalpojumiem un cenām

Jaunums! Ķermeņa aparāti Z-LIPO un Z-WAVE
KRIOLIPOLĪZE Z-LIPO
lokāla tauku nogulumu "sasaldēšana"

1 manipula - 1 procedūra - 90 EUR
2 manipulas - 1 procedūra - 160 EUR
3 manipulas - 1 procedūra - 225 EUR
4 manipulas - 1 procedūra - 280 EUR

procedūras ilgums 1,5 – 2,5 stundas

TRIECIENVIĻŅU TERAPIJA Z-WAVE

1 procedūra (3-15 minūtes) - 20 – 40 EUR
abonements 10 reizes - 100 EUR

Efektīvāku rezultātu sasniegšanai , ieteicams divu Z-LIPO un Z-WAVE tehnoloģiju dabība vienā procedūrā.

Papildus efektivitatei piedāvajam: + LPG 1 zona (20 min ) - 25 EUR


JAUNS LPG CELLU M6 INTEGRAL TAGAD MŪSU SALONĀ!
Šī endromoloģiskā masāža ir 10 reizes efektīvāka par roku masāžu. Ērta un bezsāpīga procedūra jebkuru estētisku problēmu atrisināšanai.

Metode „Endermoloģija" kuru izstrādājusi Francijas firma LPG Systems, ir pārliecinošs pasaules līderis jaunāko ķermeņa estētikas tehnoloģiju jomā. Neviena no pašlaik pazīstamajām metodēm nav tik slavena ar savu efektivitāti cīņā ar celulītu un lieko apjomu.
Metode „Endermoloģija" kuru izstrādājusi Francijas firma LPG Systems, ir pārliecinošs pasaules līderis jaunāko ķermeņa estētikas tehnoloģiju jomā. Neviena no pašlaik pazīstamajām metodēm nav tik slavena ar savu efektivitāti cīņā ar celulītu un lieko apjomu.

Procedūras laikā pacients uzvelk speciālo endermoloģijas kostīmu, kas nodrošina ķermeņa efektīvu kontaktu ar ritenīšiem un iedarbību uz organisma audiem. Procedūras intensitāti var regulēt individuāli atkarībā no ādas stāvokļa, ritenīšu spējas saturēt un apstrādāt ādas kroku, kā arī no klienta sajūtām. Endermoloģijai ir neiedomājami plašs lietojuma spektrs: to lieto terapijā, estētikā un sportā.

Aparāta Cellu M6 Integral priekšrocības klientam:

  • Pateicoties jaunās masāžas manipulas konstrukcijai, apstrādājamās krokas apjoms palielinās 2 reizes, kas ļauj ievērojami uzlabot LPG procedūru rezultātus.
  • Lipolītiskais (tauku sadedzināšanas) efekts pēc procedūras palielinās par 50-70% (pierādīts ar klīniskajiem izmeklējumiem).
  • Patīkamākas un komfortākas sajūtas procedūras laikā.

BIO SCULPTURE GEL
BIO SCULPTURE GĒLS - Līderis nagu kopšanā ir pieejams mūsu salonā

MŪSU SALONĀ BIOLOGIQUE RECHERCHE
BIOLOGIQUE RECHERCHE ekskluzīvo kosmētiku lietošanai majās tagad varat iegādāties mūsu salonā!