AKTUĀLAIS SEASON SPA
JAUNUMS! LĀZEREPILĀCIJA
Pašlaik lāzerepilāciju var uzskatīt par visefektīvāko un drošāko metodi starp visām esošajām matu likvidācijas metodēm. Jūs uz visiem laikiem atbrīvosies no skuvekļiem, depilātoriem, pincetiem, ieaugušo matu un ādas kairinājumu problēmām.


Procedūru veic estētiskās medicīnas speciālisti paaugstināta komforta apstākļos. Rezultāts ir redzams uzreiz pēc pirmas procedūras, un pēc kursa nokārtošanas par nevēlamo matu problēmu var aizmirst uz daudziem gadiem. Procedūrai tiek izmantota platforma MAGMA, Izraēlas ražotājs Forma-TK. Ierīce Magma ir aprīkota ar elektronisko melanīna mērītāju, kurš ņem vērā katra pacienta ādas individuālās īpašības. Melaninometrs nosaka precīzu pacienta fototipu un ierīce automātiski uzstādina drošus un efektīvus procedūras parametrus. Apstrādātas ādas virsmas laukums ir 18 cm2 sekundē, kas ļauj samazināt procedūras laiku. Platforma Magma ir aprīkota ar modernu dzesēšanas sistēmu, tāpēc procedūras ar šo ierīci ir ērtas un produktīvas. Pateicoties 5 darbības režīmiem, diodu lāzera aplikators veic matu likvidēšanas procedūru visiem ādas tipiem (ieskaitot brūnganu). Lai sasniegtu vēlamo efektu, mēs piedāvājam divu moderno estētiskās medicīnas tehnoloģiju: lāzera un IPL kombināciju. Tas ļauj mums visaptveroši risināt mūsu klientu estētiskas problēmas un piedāvāt tādas procedūras kā:


• lāzerepilācija
• lāzeratjaunošana
• fotoatjaunošana
• pigmenta plankumu novēršana
• pińńu ārstēšana
• asinsvadu tīklojuma likvidēšana

Uzzināt vairāk par pieejamiem pakalpojumiem un cenām
AKUPUNKTŪRAS SPECIĀLISTE RĪGĀ
Akupunktūras speciāliste Jeļena Gerasimova drīz būs klāt! Pieņems no 4. līdz 8. novembrim. Neazmirstiet iepriekš pierakstīties!!!

Jaunums! Ķermeņa aparāti Z-LIPO un Z-WAVE
KROLIPOLĪZE Z-LIPO
lokāla tauku nogulumu "sasaldēšana"

1 manipula - 1 procedūra - 90 EUR
2 manipulas - 1 procedūra - 160 EUR
3 manipulas - 1 procedūra - 225 EUR
4 manipulas - 1 procedūra - 280 EUR

procedūras ilgums 1,5 – 2,5 stundas

TRIECIENVIĻŅU TERAPIJA Z-WAVE

1 procedūra (3-15 minūtes) - 20 – 40 EUR
abonements 10 reizes - 100 EUR

Efektīvāku rezultātu sasniegšanai , ieteicams divu Z-LIPO un Z-WAVE tehnoloģiju dabība vienā procedūrā.

Papildus efektivitatei piedāvajam: + LPG 1 zona (20 min ) - 25 EUR

LPG AKCIJA
Vasaras super piedāvājums!

Iegādajoties LPG abonementu 5 reizēm (230 EUR) - sejas LPG procedūru saņemsi DĀVANĀ!

Iegādajoties LPG abonementu 10 reizēm (392 EUR) - DĀVANĀ + 1 LPG ķermeņa un 1 LPG sejas pocedūra
JAUNUMS! DETOX MASSĀŽA
Detox programma samazina celulītu, aizkavē atkārtotu tā veidošanos, atbrīvo ādu no atmirušām šūnām, uzlabo vispārējo organisma stāvokli, ko radījusi slikta cirkulācija. Palīdz iekustināt un izvadīt ilgstoši veidojošos zemādas tauku uzkrājumus un uzlabo limfas plūsmu, nogludina, nostiprina un tonizē ādu, padarot to tvirtu un maigu. Masāža nodrošina liekā šķidruma izvadīšanu no organisma. Procedūras laikā veiktā vēdera masāža uzlabo zarnu darbību, palīdz atbrīvoties no gadiem uzkrātiem toksīniem.

Organisma Detox programma domāta:
- cilvēkiem pēc ilgstošām slimošanām, kad lietoti medikamenti.
- Sportistiem pēc smagām fiziskajām slodzēm, lai palīdzētu no ķermeņa izvadīt pienskābi.
- Pēc ilgstošiem, gariem lidojumiem, kad spiediena rezultātā ķermenī ir šī nepatīkamā, „piepūsta balona"sajūta.

1st.30 min. - 75 EUR

JAUNS LPG CELLU M6 INTEGRAL TAGAD MŪSU SALONĀ!
Šī endromoloģiskā masāža ir 10 reizes efektīvāka par roku masāžu. Ērta un bezsāpīga procedūra jebkuru estētisku problēmu atrisināšanai.

Metode „Endermoloģija" kuru izstrādājusi Francijas firma LPG Systems, ir pārliecinošs pasaules līderis jaunāko ķermeņa estētikas tehnoloģiju jomā. Neviena no pašlaik pazīstamajām metodēm nav tik slavena ar savu efektivitāti cīņā ar celulītu un lieko apjomu.
Metode „Endermoloģija" kuru izstrādājusi Francijas firma LPG Systems, ir pārliecinošs pasaules līderis jaunāko ķermeņa estētikas tehnoloģiju jomā. Neviena no pašlaik pazīstamajām metodēm nav tik slavena ar savu efektivitāti cīņā ar celulītu un lieko apjomu.

Procedūras laikā pacients uzvelk speciālo endermoloģijas kostīmu, kas nodrošina ķermeņa efektīvu kontaktu ar ritenīšiem un iedarbību uz organisma audiem. Procedūras intensitāti var regulēt individuāli atkarībā no ādas stāvokļa, ritenīšu spējas saturēt un apstrādāt ādas kroku, kā arī no klienta sajūtām. Endermoloģijai ir neiedomājami plašs lietojuma spektrs: to lieto terapijā, estētikā un sportā.

Aparāta Cellu M6 Integral priekšrocības klientam:

  • Pateicoties jaunās masāžas manipulas konstrukcijai, apstrādājamās krokas apjoms palielinās 2 reizes, kas ļauj ievērojami uzlabot LPG procedūru rezultātus.
  • Lipolītiskais (tauku sadedzināšanas) efekts pēc procedūras palielinās par 50-70% (pierādīts ar klīniskajiem izmeklējumiem).
  • Patīkamākas un komfortākas sajūtas procedūras laikā.

BIO SCULPTURE GEL
BIO SCULPTURE GĒLS - Līderis nagu kopšanā ir pieejams mūsu salonā

RELAKSĒJOSS MAROKAS MASĀŽAS RITUĀLS
Patiesa masāžas māksla, kas iedarbojas uz visu ķermeni ar maigi parfimēto karsto argana eļļu. Masāžas meistara zinošās rokas mazinās savilktos mezglus un ķermeņa spriedzi, izvadot toksīnus, mazinot muskuļu sāpes, vienlaikus nodrošinot bezgalīgi patīkamu labsajūtu.

Attīrošs un eksfoliējošs skrubis ar tradicionālajām melnajām ziepēm

Atklājiet šo ķermeņa attīrīšanas procesu, kas pārmantots no austrumu pirts tradīcijām. Marokas Beldi melno ziepju pamatā ir sena recepte, kas dziļi eksfoliē un sniedz ādai zīdainu maigumu.

Pilna SPA rituāla ilgums 3 stundas

Cena (līdz 2 personām) 300,00 €

Par katru papildus personu virs 2 +1 persona 70,00 €

Maksimālais viesu skaits 4 personas

TONIZĒJOSS INDIJAS ĀJURVEDAS MASSĀŽAS RITUALS
Tonizējošaja masāža ar karstu eļļu, kuras pamatā ir gadu tūkstošus sena Āzijas tradīcija, tiek izmantota uzmundrinošu glaudīšanas kustību kombinācija. Izbaudiet vaniļas un kardamona aromātus, kurus piedāvā šī procedūra, palīdzot atbrīvot muskuļus, nodrošinot veselīgu miegu un padarot ādu zīdaini maigu.

Atjauninošs aromātisks skrubis ar vērtīgām un retām garšvielām

Ieprieciniet sevi, izbaudot senu rituālu, kura pamatā ir dziļi iesakņojusies Javas ķermeņa atjaunināšanas tradīcīja. Fascinējoša zemes smarža un lielisks ādas atjaunināšanas rituāls, kurā izmantotas pikantas garšvielas un jūras sāls, ļaus jums iegūt zīdaini gludu ādu un stimulējošas enerģijas sajūtu.

Pilna SPA rituāla ilgums 3 stundas

Cena (līdz 2 personām) 300,00 €

Par katru papildus personu virs 2 +1 persona 70,00 €

Maksimālais viesu skaits 4 personas

MŪSU SALONĀ BIOLOGIQUE RECHERCHE
BIOLOGIQUE RECHERCHE ekskluzīvo kosmētiku lietošanai majās tagad varat iegādāties mūsu salonā!
Made on
Tilda